Mașină de tăiat plăci ceramice Raider RD-TC02, lungime tăiere 40 cm
Descriere Mașină tăiat plăci ceramice Raider RD-TC02,
Mașina de tăiat plăci ceramice Raider RD-TC02 este alegerea practică pentru lucrări de renovare, amenajări interioare și proiecte DIY. Compactă, ușor de transportat și simplu de utilizat, această mașină de tăiat plăci oferă tăieri curate și control bun în timpul lucrului.
Modelul este potrivit pentru utilizatorii care au nevoie de o tăiere precisă a plăcilor ceramice fără echipamente complicate. Datorită construcției manuale și roții de tăiere rezistente, poți realiza rapid debitări pentru placări în baie, bucătărie sau alte spații interioare.
Beneficii principale:
- Ideală pentru tăierea plăcilor ceramice de până la 400 mm
- Ușor de transportat și manevrat datorită greutății reduse
- Asigură tăiere controlată și utilizare intuitivă
- Roată de tăiere din carbură de tungsten pentru rezistență bună la uzură
Utilizare:
Se recomandă pentru lucrări de montaj și ajustare a plăcilor ceramice în locuințe, spații comerciale sau proiecte de bricolaj. Este potrivită pentru utilizatorii casnici, dar și pentru cei care caută o soluție simplă și eficientă pe șantier sau în atelier.
Specificații tehnice:
- Brand: Raider Power Tools
- Model: RD-TC02
- Tip produs: mașină manuală de tăiat plăci
- Lungime maximă de lucru: 400 mm
- Roată de tăiere: carbură de tungsten
- Greutate: 1.7 kg
- EAN: 3800123116308

