Navigație Android 12 Peugeot Bipper, Citroen Nemo, Fiat Qubo 2008-2017 8+128GB
Descriere Navigație Android 12 Peugeot Bipper, Citroen
Transformă experiența de condus cu această navigație Android 12 dedicată pentru Peugeot Bipper, Citroen Nemo și Fiat Qubo fabricate între 2008 și 2017. Sistemul oferă pornire rapidă, interfață modernă și acces ușor la aplicațiile preferate de navigație, muzică și comunicare. Datorită configurației generoase cu 8GB RAM și 128GB stocare, beneficiezi de rulare fluentă, multitasking eficient și spațiu suficient pentru aplicații și fișiere.
Unitatea este ideală pentru șoferii care își doresc o soluție multimedia completă, cu GPS auto, conexiune la internet, CarPlay și Android Auto. Ecranul mare touchscreen asigură control intuitiv, iar designul dedicat se integrează armonios în bordul mașinii.
- Navigație GPS cu suport pentru aplicații populare precum Google Maps sau Waze
- CarPlay și Android Auto pentru conectare rapidă cu telefonul
- Redare multimedia audio și video direct din aplicații sau stocare internă
- Conectivitate Bluetooth pentru apeluri hands-free și muzică
- Interfață modernă, prietenoasă și ușor de folosit
Utilizare: produsul se montează pe modelele compatibile și este potrivit pentru utilizare zilnică, atât în oraș, cât și la drum lung. Poți folosi simultan funcțiile de navigație, muzică și telefonie pentru un plus de confort și siguranță.
Specificații și caracteristici:
- Compatibilitate: Peugeot Bipper, Citroen Nemo, Fiat Qubo
- Ani compatibili: 2008-2017
- Sistem de operare: Android 12
- Procesor: Octa Core
- Memorie RAM: 8GB
- Stocare internă: 128GB
- Funcții: radio, GPS, internet, Bluetooth, multimedia
- Suport: CarPlay, Android Auto
- Brand: NAKAMICHI
- Greutate: 0.200




