Navigație Android 9.7 inch pentru Skoda Rapid și Seat Toledo 2013+

Navigație Android 9.7 inch pentru Skoda Rapid și Seat Toledo 2013+
Navigație Android 9.7 inch pentru Skoda Rapid și Seat Toledo 2013+ Navigație Android 9.7 inch pentru Skoda Rapid și Seat Toledo 2013+ Navigație Android 9.7 inch pentru Skoda Rapid și Seat Toledo 2013+

Treceti mouse-ul peste poza pentru marire

  • in stoc
    1-2 zile
    3076548
  • 1799.27 lei TVA inclus
    Disponibil si in rate de la:
    52.47 lei / luna
    Vezi Simulator Rate
    +
    Navigație Android dedicată pentru Skoda Rapid și Seat Toledo 2013+, cu ecran vertical de 9.7 inch, procesor Octa Core, 4 GB RAM, 64 GB stocare, GPS, Bluetooth și internet LTE. O alegere modernă pentru multimedia, orientare rapidă și confort sporit la fiecare drum.
  • Comanda Telefonica: 0769 064 522

    Livrare oriunde in Romania: 22,99 LEI

    Optiuni de plata

    • Numerar la Livrare (Ramburs)
    • Online cu Cardul Bancar
    • In Rate cu Cardul de Cumparaturi
    • In Rate prin Plata in Rate prin TBI Bank - Vezi Detalii
    • Prin Banca cu Ordin de Plata
    Plata in rate

    Produs Nou cu Garantie Toate produsele vandute de Eurostoc.ro sunt noi si beneficiaza de Garantie.

    Notificare Stadiu Comanda Vei primi notificari despre evolutia si stadiul comenzii tale.

    Posibilitate de Retur sau Schimb Toate produsele cumparate de la noi pot fi returnate sau schimbate in termen de 14 zile.

    Produse Bune la Preturi Corecte Ne straduim sa selectam pentru dvs. cele mai bune si calitative produse la preturi corecte.

Descriere Navigație Android 9.7 inch Skoda Rapid

Transformă experiența la volan cu această navigație Android pentru Skoda Rapid și Seat Toledo 2013+, creată pentru integrare elegantă și utilizare intuitivă. Ecranul vertical de 9.7 inch oferă vizibilitate excelentă pentru hărți, multimedia și setări, iar platforma cu Octa Core și 4 GB RAM asigură funcționare fluidă în utilizarea de zi cu zi.

Este soluția potrivită dacă îți dorești un radio GPS auto cu internet, aplicații Android, conectivitate modernă și un aspect premium în bord. Poți folosi navigația pentru trasee zilnice, muzică online, apeluri hands-free și acces rapid la funcțiile preferate direct de pe ecran.

  • Ecran vertical 9.7 inch pentru afișare clară și control facil
  • Sistem Android pentru aplicații, multimedia și navigație
  • Procesor Octa Core pentru răspuns rapid și multitasking
  • 4 GB RAM pentru rulare fluidă
  • Internet LTE pentru conectivitate extinsă
  • GPS integrat pentru orientare precisă
  • Bluetooth pentru apeluri și redare audio
  • Design dedicat pentru Skoda Rapid și Seat Toledo

Utilizare: montezi unitatea dedicată pe vehicule compatibile, configurezi conexiunea la internet și aplicațiile dorite, apoi folosești navigația, muzica, radio-ul și funcțiile hands-free direct din interfața Android. Este ideală pentru șoferii care vor mai mult confort, conectivitate și control în timpul deplasărilor.

Specificații și caracteristici:

  • Brand: EDOTEC
  • Compatibilitate: Skoda Rapid / Seat Toledo 2013+
  • Tip produs: navigație auto dedicată
  • Sistem de operare: Android
  • Dimensiune ecran: 9.7 inch
  • Procesor: Octa Core
  • Memorie RAM: 4 GB
  • Stocare internă: 64 GB
  • Conectivitate: LTE, Bluetooth, internet
  • Funcții: GPS, radio, multimedia
  • Greutate: 0.200

Navigație Android 9.7 inch pentru Skoda Rapid și Seat Toledo 2013+

Navigație Android 9.7 inch pentru Skoda Rapid și Seat Toledo 2013+

Navigație Android 9.7 inch pentru Skoda Rapid și Seat Toledo 2013+

Specificatii Navigație Android 9.7 inch Skoda Rapid

Brand:
EDOTEC
Greutate:
0.200 kg