Navigație Android Fiat Tipo 2015-2021 QLED 1K, 8GB RAM, 128GB, 4G

Navigație Android Fiat Tipo 2015-2021 QLED 1K, 8GB RAM, 128GB, 4G
Navigație Android Fiat Tipo 2015-2021 QLED 1K, 8GB RAM, 128GB, 4G Navigație Android Fiat Tipo 2015-2021 QLED 1K, 8GB RAM, 128GB, 4G

Treceti mouse-ul peste poza pentru marire

  • in stoc
    1-2 zile
    3112406
  • 2163.48 lei TVA inclus
    Disponibil si in rate de la:
    62.17 lei / luna
    Vezi Simulator Rate
    +
    Navigație Android dedicată pentru Fiat Tipo 2015-2021, cu ecran QLED 1K, procesor 8 Core 2.2 GHz, 8GB RAM, 128GB stocare, 4G LTE, GPS, ADAS și integrare cu comenzile de pe volan și funcțiile mașinii. O alegere excelentă pentru confort, conectivitate și multimedia.
  • Comanda Telefonica: 0769 064 522

    Livrare oriunde in Romania: 22,99 LEI

    Optiuni de plata

    • Numerar la Livrare (Ramburs)
    • Online cu Cardul Bancar
    • In Rate cu Cardul de Cumparaturi
    • In Rate prin Plata in Rate prin TBI Bank - Vezi Detalii
    • Prin Banca cu Ordin de Plata
    Plata in rate

    Produs Nou cu Garantie Toate produsele vandute de Eurostoc.ro sunt noi si beneficiaza de Garantie.

    Notificare Stadiu Comanda Vei primi notificari despre evolutia si stadiul comenzii tale.

    Posibilitate de Retur sau Schimb Toate produsele cumparate de la noi pot fi returnate sau schimbate in termen de 14 zile.

    Produse Bune la Preturi Corecte Ne straduim sa selectam pentru dvs. cele mai bune si calitative produse la preturi corecte.

Descriere Navigație Android Fiat Tipo 2015-2021 QLED

Transformă experiența de condus cu această navigație Android pentru Fiat Tipo 2015-2021, creată pentru integrare modernă, funcții multimedia avansate și utilizare intuitivă zi de zi. Ecranul QLED 1K oferă imagini clare și culori vii, iar configurația cu 8GB RAM și 128GB stocare asigură rulare rapidă pentru aplicații, hărți și conținut media.

Modelul este dedicat pentru Fiat Tipo și include conector dedicat pentru integrarea comenzilor de pe volan, a funcțiilor mașinii și a informațiilor din bord. Cu 4G LTE, GPS și suport pentru ADAS și 360, ai la dispoziție o soluție completă pentru orientare, conectivitate și confort în trafic.

Beneficii principale:

  • Compatibilitate dedicată cu Fiat Tipo 2015-2021
  • Ecran QLED 1K cu afișaj luminos și detaliat
  • Performanță rapidă datorită procesorului 8 Core 2.2 GHz
  • Memorie generoasă pentru aplicații și fișiere media
  • Integrare cu comenzile de pe volan și funcțiile mașinii
  • Conectivitate 4G LTE pentru internet în mers

Utilizare:

Este ideală pentru șoferii care vor sistem multimedia auto, navigație precisă și acces facil la aplicații Android direct din bord. Poate fi folosită pentru trasee zilnice, călătorii lungi, redare muzică, apeluri hands-free și monitorizare asistată în trafic, în funcție de configurația vehiculului și accesoriile conectate.

Specificații și caracteristici:

  • Produs: navigație dedicată auto
  • Compatibilitate: Fiat Tipo 2015-2021
  • Sistem de operare: Android
  • Procesor: 8 Core, 2.2 GHz
  • Memorie RAM: 8 GB
  • Stocare internă: 128 GB
  • Ecran: QLED 1K
  • Conectivitate: 4G LTE
  • Funcții: GPS, ADAS, 360
  • Integrare: comenzi pe volan, funcții mașină, bord computer
  • Brand: EDOTEC

Pentru o potrivire corectă, recomandăm verificarea versiunii mașinii și a echipării înainte de comandă.

Navigație Android Fiat Tipo 2015-2021 QLED 1K, 8GB RAM, 128GB, 4G

Navigație Android Fiat Tipo 2015-2021 QLED 1K, 8GB RAM, 128GB, 4G

Specificatii Navigație Android Fiat Tipo 2015-2021 QLED

Brand:
EDOTEC
Greutate:
0.000 kg