Navigație Android Hyundai Elantra 2013-2015, 10.5 inch, 4GB RAM, 64GB
Descriere Navigație Android Hyundai Elantra 2013-2015, 10.5
Transformă experiența de condus cu această navigație Hyundai Elantra 2013-2015, creată special pentru mașinile fără navigație din fabrică. Sistemul oferă un ecran mare de 10.5 inch Incell 1K, funcții multimedia moderne și conectivitate extinsă, pentru un plus de confort și control la fiecare drum.
Cu Android, GPS, WiFi 5GHz și internet, unitatea îți permite să folosești aplicațiile preferate pentru navigație, muzică și comunicare. În plus, conectorul dedicat ajută la integrarea comenzilor de pe volan, pentru utilizare mai simplă și mai sigură.
- Ecran mare 10.5 inch pentru vizibilitate excelentă
- Sistem Android pentru aplicații și funcții smart
- Conectivitate WiFi 5GHz și internet
- Navigație GPS pentru orientare rapidă
- Integrare cu comenzile de pe volan
- Design dedicat pentru Hyundai Elantra 2013-2015
Utilizare: este ideală pentru șoferii care își doresc un upgrade multimedia modern, cu acces rapid la hărți, apeluri Bluetooth, muzică și aplicații utile în trafic.
Specificații și caracteristici:
- Compatibilitate: Hyundai Elantra 2013-2015
- Brand: EDOTEC
- Memorie RAM: 4 GB
- Stocare internă: 64 GB
- Dimensiune ecran: 10.5 inch
- Tip ecran: Incell 1K
- Sistem de operare: Android 13
- Conectivitate: WiFi 5GHz, internet, Bluetooth
- Funcții: GPS, multimedia, integrare comenzi volan
- Greutate: 0.200 kg
Important: produsul este destinat vehiculelor fără navigație de fabrică. Dacă asculți predominant radio, este bine să știi că performanța radio poate fi sub nivelul sistemului original.




