Navigație Android Isuzu D-Max 2015+ QLED 4+64GB 4G GPS 360 Lenovo
Descriere Navigație Android Isuzu D-Max 2015+ QLED
Transformă experiența la volan cu această navigație Android pentru Isuzu D-Max, concepută special pentru modelele din 2015+. Sistemul oferă un plus de confort, conectivitate și control, fiind ideal pentru șoferii care își doresc GPS rapid, multimedia modernă și integrare perfectă în bord.
Datorită platformei cu procesor Qualcomm octa-core, memorie 4GB RAM + 64GB stocare și ecran QLED, unitatea asigură rulare fluentă pentru aplicații precum Waze, Google Maps, YouTube, radio online și alte funcții utile în trafic. În plus, suportul pentru Android Auto și CarPlay aduce acces rapid la telefon, apeluri, muzică și navigație.
Beneficii principale:
- Compatibilitate dedicată cu Isuzu D-Max 2015+
- Integrare pentru comenzile de pe volan
- Acces la aplicații de navigație, muzică și internet
- Suport pentru cameră 360 pentru manevre mai sigure
- Conectivitate extinsă prin USB, Bluetooth și 4G
- Interfață modernă, ușor de utilizat, cu pornire rapidă
Utilizare:
Este alegerea potrivită dacă vrei să înlocuiești sistemul original cu o navigație auto Isuzu D-Max mai performantă. Poți folosi aplicațiile de traseu în timp real, reda conținut multimedia, efectua apeluri hands-free și controla funcțiile esențiale fără să îți iei atenția de la drum.
Specificații și caracteristici:
- Brand: Lenovo
- Compatibilitate: Isuzu D-Max 2015+
- Procesor: Qualcomm octa-core
- Ecran: QLED
- Memorie RAM: 4GB
- Stocare internă: 64GB
- Sistem de operare: Android
- Conectivitate: 4G, USB, Bluetooth, internet
- Aplicații compatibile: Waze, YouTube, navigație online
- Funcții suplimentare: Android Auto, CarPlay, radio, cameră 360
- Integrare comenzi volan: Da, prin conector dedicat
- Greutate: 0.200 kg
Această navigație dedicată Isuzu D-Max este o soluție practică și modernă pentru cei care își doresc funcții multimedia complete, navigație actualizată și un aspect integrat în bordul mașinii.




