Navigație Android Kia Sorento 2009-2013 cu ecran QLED, 4GB RAM și 64GB
Descriere Navigație Android Kia Sorento 2009-2013 ecran
Transformă experiența la volan cu această navigație Android pentru Kia Sorento 2009-2013, creată pentru integrare dedicată și utilizare intuitivă. Sistemul oferă un ecran QLED clar și luminos, procesor octa core pentru rulare fluentă, plus suport pentru CarPlay și Android Auto, astfel încât să ai acces rapid la hărți, muzică și apeluri direct din bord.
Este o alegere potrivită dacă îți dorești un upgrade modern al sistemului multimedia, păstrând un aspect apropiat de cel OEM și compatibilitate cu comenzile de pe volan prin conector dedicat.
- Navigație dedicată Kia Sorento 2009-2013
- Ecran QLED cu imagine clară și culori vii
- Procesor octa core pentru performanță rapidă
- 4GB RAM + 64GB stocare pentru aplicații și fișiere
- Suport Apple CarPlay și Android Auto
- Integrare cu comenzile de pe volan
Utilizare: după montaj, poți folosi sistemul pentru navigație GPS, redare multimedia, apeluri hands-free, streaming audio și acces la aplicațiile preferate. Interfața Android ajută la o utilizare simplă, potrivită atât în oraș, cât și la drum lung.
Specificații și caracteristici:
- Compatibilitate: Kia Sorento 2009-2013
- Sistem de operare: Android
- Tip ecran: QLED
- Procesor: Octa Core
- Memorie RAM: 4 GB
- Stocare internă: 64 GB
- Conectivitate: CarPlay, Android Auto, Bluetooth
- Integrare: conector dedicat pentru comenzile de pe volan
- Brand: EDOTEC
- Greutate: 0.200 kg
Important: pentru mașinile echipate cu amplificator de fabrică este necesar adaptorul CTSKI003.2+CTMULTILEAD.2.




