Navigație Android Smart ForTwo și ForFour 2005-2010, 8+128GB, 4G, GPS, 360
Descriere Navigație Android Smart ForTwo și ForFour
Transformă experiența de condus cu această navigație Android pentru Smart ForTwo și ForFour 2005-2010, creată pentru un plus de confort, conectivitate și control. Echipată cu ecran QLED 1K, procesor 8 Core 2.2 GHz, memorie 8GB RAM + 128GB stocare și conectivitate 4G LTE, unitatea oferă răspuns rapid, imagine clară și acces facil la aplicațiile preferate de navigație și multimedia.
Este alegerea potrivită dacă îți dorești o navigație auto Smart modernă, cu funcții utile în trafic precum GPS, suport ADAS și kit cameră 360. Designul dedicat și conectorul special de alimentare ajută la o integrare potrivită pe modelele compatibile.
- Conectivitate rapidă pentru internet, hărți online și aplicații multimedia
- Afișaj QLED 1K pentru culori vii și vizibilitate foarte bună
- Performanță fluidă datorită procesorului octa-core și memoriei generoase
- Funcții avansate de asistență pentru un plus de siguranță și manevrare ușoară
Utilizare: ideală pentru navigație zilnică în oraș sau la drum lung, redare multimedia, apeluri hands-free, acces la aplicații Android și monitorizare mai bună a împrejurimilor prin sistemul 360. Se potrivește celor care vor să modernizeze sistemul multimedia al mașinii fără compromisuri la performanță.
Specificații și caracteristici:
- Compatibilitate: Smart ForTwo și Smart ForFour 2005-2010
- Sistem de operare: Android
- Procesor: 8 Core 2.2 GHz
- Memorie RAM: 8GB
- Stocare internă: 128GB
- Ecran: QLED 1K
- Conectivitate: 4G LTE
- Navigație: GPS
- Funcții suplimentare: ADAS, cameră 360
- Conector: special de alimentare
- Brand: EDOTEC
Pentru șoferii care caută o navigație Smart 2005-2010 performantă, acest model oferă un echilibru foarte bun între tehnologie, utilizare intuitivă și funcții utile în fiecare călătorie.




