Navigație Android VW Touareg 2002-2010 cu GPS, 4GB RAM, 64GB, Lenovo
Descriere Navigație Android VW Touareg 2002-2010 GPS,
Transformă experiența la volan cu această navigație Android pentru VW Touareg 2002-2010, creată pentru un plus de confort, conectivitate și control. Sistemul multimedia Lenovo oferă acces rapid la GPS, radio, internet, muzică și apeluri hands-free, fiind o alegere excelentă pentru șoferii care vor un upgrade modern și practic.
Cu configurație 4GB RAM + 64GB stocare, unitatea asigură rulare fluidă a aplicațiilor și spațiu suficient pentru hărți, aplicații și fișiere media. Ecranul generos și interfața intuitivă fac utilizarea ușoară, iar funcțiile de Bluetooth, Android Auto și CarPlay contribuie la o experiență completă în fiecare călătorie.
- Compatibilă cu VW Touareg 2002-2010
- Sistem Android pentru aplicații și navigație online
- Memorie 4GB RAM + 64GB pentru performanță bună
- GPS integrat pentru orientare rapidă și precisă
- Bluetooth hands-free pentru apeluri și streaming audio
- Radio multimedia pentru divertisment în trafic
- Suport pentru CarPlay și Android Auto
Utilizare: produsul este potrivit pentru înlocuirea sistemului multimedia original sau pentru modernizarea consolei centrale. Este ideal pentru utilizarea zilnică, vacanțe sau drumuri lungi, oferind acces rapid la navigație, muzică, apeluri și aplicațiile preferate direct din bord.
Specificații / caracteristici:
- Brand: Lenovo
- Model compatibil: VW Touareg
- Ani compatibili: 2002-2010
- Memorie RAM: 4GB
- Stocare internă: 64GB
- Conectivitate: Bluetooth, internet
- Funcții: GPS, radio, multimedia
- Greutate: 0.200 kg




