Navigație auto universală 7 inch cu Android 12, GPS, Bluetooth și USB
Descriere Navigație auto universală 7 inch Android
Transformă fiecare drum într-o experiență mai simplă și mai plăcută cu această navigație auto universală 7 inch, concepută pentru șoferii care își doresc funcții moderne, control rapid și conectivitate extinsă. Modelul oferă Android 12, ecran tactil capacitiv, GPS integrat, Bluetooth hands-free și port USB, fiind o soluție practică pentru navigație, muzică și apeluri în timpul condusului.
Datorită interfeței intuitive și meniului prietenos, dispozitivul este ușor de folosit încă de la prima pornire. Poți instala aplicații din Google Play, utiliza navigație online sau offline, reda conținut multimedia și gestiona mai eficient funcțiile importante din mașină. Ecranul de 7 inch cu rezoluție 1024x600 px oferă o imagine clară, iar tehnologia DSP contribuie la un sunet mai curat și mai bine echilibrat.
Beneficii principale:
- Navigație GPS auto universală cu funcționare online și offline
- Android 12 pentru acces la aplicații și funcții moderne
- Bluetooth integrat pentru apeluri hands-free și redare muzică A2DP
- Ecran tactil capacitiv 7 inch cu răspuns rapid la comenzi
- Radio AM/FM cu RDS pentru recepție bună și informații utile
- Compatibilitate cu comenzile de pe volan pentru utilizare mai sigură
- Suport pentru cameră marșarier PAL/NTSC
- Funcție Split Screen pentru afișarea simultană a două aplicații
Utilizare:
Este ideală pentru șoferii care vor să înlocuiască sistemul multimedia clasic cu o unitate modernă, potrivită pentru orientare în trafic, convorbiri telefonice, redare muzică, radio și control facil al funcțiilor multimedia. Poate fi o alegere inspirată atât pentru deplasările zilnice, cât și pentru călătoriile lungi.
Specificații și caracteristici:
- Tip produs: navigație auto universală
- Brand: EDOTEC
- Sistem de operare: Android 12
- Procesor: 4 Core
- Ecran: 7 inch tactil capacitiv
- Rezoluție display: 1024 x 600 px
- Conectivitate: Bluetooth, USB, GPS
- Memorie internă: 2 GB
- Radio: AM/FM cu RDS
- Audio: DSP integrat
- Funcții: hands-free, A2DP, comenzi volan, Split Screen
- Intrare cameră marșarier: PAL/NTSC
- Greutate: 1 kg
Alege această navigație auto cu Android dacă vrei un sistem multimedia modern, flexibil și ușor de utilizat, pregătit să îți ofere confort și conectivitate la fiecare drum.




