Navigație dedicată Skoda Fabia 2015+ Android 4G GPS Bluetooth 4GB+64GB

Navigație dedicată Skoda Fabia 2015+ Android 4G GPS Bluetooth 4GB+64GB
Navigație dedicată Skoda Fabia 2015+ Android 4G GPS Bluetooth 4GB+64GB Navigație dedicată Skoda Fabia 2015+ Android 4G GPS Bluetooth 4GB+64GB

Treceti mouse-ul peste poza pentru marire

  • in stoc
    1-2 zile
    3082250
  • 1698.84 lei TVA inclus
    Disponibil si in rate de la:
    49.79 lei / luna
    Vezi Simulator Rate
    +
    Navigație dedicată pentru Skoda Fabia 2015+, cu Android 10, 4G, WiFi, GPS, Bluetooth și DSP. Echipată cu procesor Octa Core, 4GB RAM și 64GB stocare, oferă rulare fluidă pentru Waze, Google Maps, muzică, apeluri hands-free și conectare facilă la telefon.
  • Comanda Telefonica: 0769 064 522

    Livrare oriunde in Romania: 22,99 LEI

    Optiuni de plata

    • Numerar la Livrare (Ramburs)
    • Online cu Cardul Bancar
    • In Rate cu Cardul de Cumparaturi
    • In Rate prin Plata in Rate prin TBI Bank - Vezi Detalii
    • Prin Banca cu Ordin de Plata
    Plata in rate

    Produs Nou cu Garantie Toate produsele vandute de Eurostoc.ro sunt noi si beneficiaza de Garantie.

    Notificare Stadiu Comanda Vei primi notificari despre evolutia si stadiul comenzii tale.

    Posibilitate de Retur sau Schimb Toate produsele cumparate de la noi pot fi returnate sau schimbate in termen de 14 zile.

    Produse Bune la Preturi Corecte Ne straduim sa selectam pentru dvs. cele mai bune si calitative produse la preturi corecte.

Descriere Navigație dedicată Skoda Fabia 2015+ Android

Transformă experiența la volan cu această navigație dedicată Skoda Fabia 2015+, creată pentru șoferii care își doresc funcții moderne, conectivitate rapidă și utilizare ușoară. Modelul oferă sistem Android, conexiune 4G, WiFi, Bluetooth, GPS și procesare audio DSP, fiind o alegere excelentă pentru multimedia, apeluri hands-free și aplicații de navigație precum Waze sau Google Maps.

Interfața intuitivă, meniul în limba română și integrarea cu comenzile de pe volan fac utilizarea simplă în fiecare zi. Ecranul tactil cu rezoluție bună oferă imagini clare, iar memoria de 4GB RAM și 64GB ROM asigură rulare fluidă pentru aplicații, muzică și navigație online sau offline.

Beneficii principale:

  • Compatibilă dedicat cu Skoda Fabia 2015+
  • Conectivitate completă: 4G, WiFi, Bluetooth, GPS
  • Compatibilitate cu CarPlay și Android Auto prin aplicație dedicată
  • Sunet îmbunătățit prin procesor audio DSP
  • Suport pentru comenzi pe volan și apeluri hands-free
  • Posibilitate conectare cameră marșarier și DVR

Utilizare:

Este ideală pentru drumurile zilnice și călătoriile lungi, oferind acces rapid la hărți, muzică online, apeluri, mesaje și aplicații din Google Play. Poți folosi internetul prin cartelă SIM 4G sau WiFi, iar telefonul se conectează ușor pentru redare audio și control extins al funcțiilor smart.

Specificații și caracteristici:

  • Brand: Lenovo
  • Compatibilitate: Skoda Fabia 2015+
  • Sistem de operare: Android 10
  • Procesor: Octa Core Qualcomm Snapdragon 450, 1.8 GHz
  • Memorie RAM: 4 GB
  • Memorie internă: 64 GB
  • Conectivitate: 4G SIM, WiFi, Bluetooth
  • Navigație: GPS cu suport aplicații online și offline
  • Audio: DSP, FM/AM, A2DP
  • Ecran: QLED, rezoluție 1280 x 720 px
  • Porturi și funcții: USB, intrare cameră marșarier, suport DVR, split screen
  • Integrare: comenzi pe volan
  • Greutate: 1.000
  • Stare produs: Resigilat

Acest model este recomandat celor care caută o navigație auto Skoda Fabia performantă, axată pe multimedia, internet și funcții smart, cu montaj dedicat și aspect integrat în bord.

Navigație dedicată Skoda Fabia 2015+ Android 4G GPS Bluetooth 4GB+64GB

Navigație dedicată Skoda Fabia 2015+ Android 4G GPS Bluetooth 4GB+64GB

Specificatii Navigație dedicată Skoda Fabia 2015+ Android

Brand:
Lenovo
Marca Masina:
  • Skoda
Model Masina:
  • Skoda Fabia (2015+)
Model:
Skoda Fabia 2015+
Greutate:
1.000 kg