Navigație Honda Insight 2009-2014 Lenovo QLED 2K 8GB+256GB Android
Descriere Navigație Honda Insight 2009-2014 Lenovo QLED
Transformă experiența la volan cu această navigație Honda Insight 2009-2014 marca Lenovo, creată pentru integrare modernă, funcții multimedia avansate și utilizare zilnică intuitivă. Echipată cu ecran QLED 2K, procesor octa-core, memorie 8GB RAM + 256GB și conectivitate 4G, unitatea oferă performanță rapidă pentru Waze, YouTube, internet, radio și aplicațiile preferate.
Este alegerea potrivită dacă îți dorești o navigație auto Android cu imagine clară, răspuns rapid la comenzi și compatibilitate bună pentru utilizarea de zi cu zi, atât în oraș, cât și la drum lung. Integrarea funcțiilor moderne precum CarPlay, Android Auto și suportul pentru camera 360 îți aduc mai mult confort și siguranță.
Beneficii principale:
- Ecran QLED 2K pentru culori vii și vizibilitate foarte bună
- Procesor 8 nuclee pentru funcționare fluentă
- Memorie generoasă 8GB RAM + 256GB stocare
- Acces rapid la Waze, Google Maps, YouTube și alte aplicații Android
- Conectivitate 4G, USB, Bluetooth și internet mobil
- Suport pentru CarPlay și Android Auto
- Compatibilitate cu camera 360 pentru parcare mai ușoară
- Integrare cu comenzile de pe volan prin CAN-BUS, conform echipării
Utilizare:
Unitatea este destinată modelului Honda Insight fabricat între 2009 și 2014 și este ideală pentru navigație GPS, apeluri hands-free, redare muzică, radio, streaming video și acces la aplicații online. Se potrivește șoferilor care vor să înlocuiască sistemul multimedia standard cu o soluție modernă, rapidă și ușor de folosit.
Specificații și caracteristici:
- Brand: Lenovo
- Compatibilitate: Honda Insight 2009-2014
- Display: QLED 2K
- Procesor: Octa-core
- Memorie RAM: 8GB
- Stocare internă: 256GB
- Sistem de operare: Android
- Funcții: Waze, USB, internet, YouTube, radio
- Conectivitate: 4G, Bluetooth, USB
- Suport multimedia: CarPlay / Android Auto
- Suport camere: 360 CAM
- Greutate: 0.200 kg




