Navigație Isuzu D-Max Android 13, 4GB RAM, 64GB, ecran 1K InCell
Descriere Navigație Isuzu D-Max Android 13, 4GB
Transformă experiența la volan cu această navigație dedicată Isuzu D-Max, concepută pentru modelele începând cu 2015. Sistemul oferă un echilibru excelent între funcțiile de navigație GPS, multimedia și conectivitate, fiind potrivit pentru șoferii care își doresc acces rapid la aplicații precum Waze, YouTube, internet și redare media direct pe ecranul mașinii.
Echipată cu Android 13, procesor Quad Core, memorie 4GB RAM și 64GB stocare, unitatea răspunde fluent în utilizarea de zi cu zi. Ecranul InCell 1K oferă imagini clare și culori plăcute, iar integrarea cu comenzile de pe volan ajută la păstrarea confortului original al mașinii.
Beneficii principale:
- Compatibilitate dedicată cu Isuzu D-Max 2015+
- Acces la aplicații de navigație și multimedia
- Ecran 1K InCell cu vizibilitate bună și interfață modernă
- Performanță fluidă pentru rularea aplicațiilor uzuale
- Conector dedicat pentru integrarea comenzilor de pe volan
- Port USB pentru conectare și redare fișiere
Utilizare:
Este ideală pentru șoferii care folosesc frecvent navigație auto Android pentru trasee zilnice, drumuri lungi sau deplasări în oraș. Poți folosi aplicații de hartă online, asculta muzică, urmări conținut video când staționezi și accesa diverse funcții smart direct de pe ecranul central.
Specificații și caracteristici:
- Tip produs: navigație auto dedicată
- Compatibilitate: Isuzu D-Max 2015+
- Sistem de operare: Android 13
- Procesor: Quad Core
- Memorie RAM: 4GB
- Stocare internă: 64GB
- Display: InCell 1K
- Conectivitate: USB, internet, aplicații online
- Aplicații suportate: Waze, YouTube, radio, multimedia
- Integrare: suport pentru comenzile de pe volan prin conector dedicat
- Brand: EDOTEC
- Greutate: 0.200 kg
Notă: acest aparat este recomandat în special pentru utilizatorii interesați de funcții smart, navigație și multimedia. Performanța radio poate diferi față de unitatea originală.




