Navigație Jeep Compass 2021+ Lenovo QLED 2K Octa Core 12GB+256GB
Descriere Navigație Jeep Compass 2021+ Lenovo QLED
Transformă experiența la volan cu această navigație Jeep Compass 2021+ dedicată, creată pentru integrare elegantă în bord și utilizare intuitivă zi de zi. Sistemul Lenovo PRO 2K oferă un ecran QLED 2K clar și vibrant, performanță rapidă datorită procesorului Octa Core și spațiu generos de stocare de 12GB RAM + 256GB. Este alegerea ideală pentru șoferii care își doresc multimedia modernă, conectivitate avansată și funcții inteligente pentru drumuri mai confortabile.
Beneficiezi de suport pentru Apple CarPlay și Android Auto, acces facil la aplicații, muzică, hărți și apeluri, plus conectivitate extinsă pentru internet și divertisment. În plus, funcțiile precum DSP, camera 360 și ADAS contribuie la o experiență audio mai bună și la un plus de siguranță în trafic.
- Compatibilă dedicat cu Jeep Compass 2021+
- Ecran QLED 2K cu imagine clară și culori intense
- Procesor Octa Core pentru rulare fluidă
- Memorie 12GB RAM și stocare internă 256GB
- Suport Apple CarPlay și Android Auto
- Conectivitate internet și funcție radio
- Procesare audio DSP pentru sunet optimizat
- Compatibilitate cu sistem cameră 360
- Suport funcții ADAS
Utilizare: sistemul este potrivit pentru navigație GPS, redare multimedia, apeluri hands-free, streaming audio, acces la aplicații utile în trafic și utilizarea funcțiilor smart direct de pe ecranul central. Se potrivește excelent șoferilor care vor un upgrade modern, cu aspect apropiat de echiparea originală.
Specificații și caracteristici:
- Brand: Lenovo
- Model gamă: PRO 2K
- Compatibilitate: Jeep Compass 2021+
- Tip ecran: QLED 2K
- Procesor: Octa Core
- Memorie RAM: 12GB
- Stocare internă: 256GB
- Conectivitate: CarPlay, Android Auto, internet, radio+
- Funcții suplimentare: DSP, ADAS, cameră 360
- Greutate declarată: 0.200




