Navigație Lenovo Opel Insignia 2018+ QLED 2K, 8 nuclee, 12GB+256GB

Navigație Lenovo Opel Insignia 2018+ QLED 2K, 8 nuclee, 12GB+256GB
Navigație Lenovo Opel Insignia 2018+ QLED 2K, 8 nuclee, 12GB+256GB Navigație Lenovo Opel Insignia 2018+ QLED 2K, 8 nuclee, 12GB+256GB

Treceti mouse-ul peste poza pentru marire

  • in stoc
    1-2 zile
    3088691
  • 3735.27 lei TVA inclus
    Disponibil si in rate de la:
    104.05 lei / luna
    Vezi Simulator Rate
    +
    Navigație Lenovo dedicată pentru Opel Insignia 2018+, cu ecran QLED 2K, procesor 8 nuclee și memorie 12GB RAM + 256GB. Oferă Android, Waze, CarPlay, Android Auto, internet, USB și integrare cu comenzile de pe volan, clima și senzorii mașinii.
  • Comanda Telefonica: 0769 064 522

    Livrare oriunde in Romania: 22,99 LEI

    Optiuni de plata

    • Numerar la Livrare (Ramburs)
    • Online cu Cardul Bancar
    • In Rate cu Cardul de Cumparaturi
    • In Rate prin Plata in Rate prin TBI Bank - Vezi Detalii
    • Prin Banca cu Ordin de Plata
    Plata in rate

    Produs Nou cu Garantie Toate produsele vandute de Eurostoc.ro sunt noi si beneficiaza de Garantie.

    Notificare Stadiu Comanda Vei primi notificari despre evolutia si stadiul comenzii tale.

    Posibilitate de Retur sau Schimb Toate produsele cumparate de la noi pot fi returnate sau schimbate in termen de 14 zile.

    Produse Bune la Preturi Corecte Ne straduim sa selectam pentru dvs. cele mai bune si calitative produse la preturi corecte.

Descriere Navigație Lenovo Opel Insignia 2018+ QLED

Transformă experiența la volan cu această navigație Opel Insignia 2018+ de la Lenovo, concepută pentru integrare modernă, funcții multimedia avansate și utilizare zilnică intuitivă. Sistemul oferă performanță excelentă datorită procesorului octa-core, memoriei generoase 12GB RAM + 256GB stocare și ecranului QLED 2K, ideal pentru hărți, aplicații și conținut video.

Este o alegere potrivită dacă îți dorești navigație auto Android cu acces rapid la Waze, internet, YouTube, radio și conectivitate extinsă. În plus, unitatea este realizată pentru compatibilitate cu funcțiile mașinii, păstrând o experiență apropiată de cea OEM.

  • Ecran QLED 2K cu imagine clară și culori intense
  • Android pentru acces la aplicații utile în trafic și multimedia
  • CarPlay și Android Auto pentru conectare facilă cu telefonul
  • Waze, USB, internet și YouTube pentru drumuri mai confortabile
  • Integrare comenzi volan și suport pentru funcțiile vehiculului
  • Suport 360 CAM pentru manevre mai sigure, dacă vehiculul este echipat corespunzător

Utilizare: sistemul este ideal pentru șoferii care vor să combine navigația precisă cu divertismentul și controlul facil al funcțiilor importante din mașină. Poți folosi aplicațiile preferate pentru trasee, muzică, apeluri și conținut online, direct de pe ecranul central.

Specificații și caracteristici:

  • Compatibilitate: Opel Insignia 2018+
  • Brand: Lenovo
  • Procesor: 8 nuclee
  • Ecran: QLED 2K
  • Memorie RAM: 12 GB
  • Stocare internă: 256 GB
  • Sistem de operare: Android
  • Conectivitate: USB, internet, 4G
  • Aplicații și funcții: Waze, YouTube, Radio+
  • Integrare: comenzi pe volan, senzori de parcare, informații climă, setări mașină
  • Funcții suplimentare: CarPlay, Android Auto, 360 CAM
  • Greutate declarată: 0.200

Cu această navigație Lenovo pentru Opel Insignia, obții un upgrade modern, elegant și practic, gândit pentru confort, conectivitate și control mai bun în fiecare călătorie.

Navigație Lenovo Opel Insignia 2018+ QLED 2K, 8 nuclee, 12GB+256GB

Navigație Lenovo Opel Insignia 2018+ QLED 2K, 8 nuclee, 12GB+256GB

Specificatii Navigație Lenovo Opel Insignia 2018+ QLED

Brand:
Lenovo
Greutate:
0.200 kg