Navigație Mazda RX-8 2003-2008 Edotec 12.3 inch Android 13, 4GB+64GB
Descriere Navigație Mazda RX-8 2003-2008 Edotec 12.3
Transformă experiența la volan cu această navigație Mazda RX-8 2003-2008, creată pentru integrare bună pe mașină și utilizare zilnică mai confortabilă. Modelul Edotec este echipat cu ecran mare de 12.3 inch, sistem Android 13, memorie 4GB RAM + 64GB, conexiune WiFi 5 GHz și funcții moderne de GPS, multimedia și internet.
Este o alegere potrivită dacă îți dorești acces rapid la aplicații de navigație, muzică, video și conectivitate online, direct din bord. În plus, dispune de conector dedicat pentru integrarea comenzilor de pe volan, pentru o utilizare mai simplă și mai sigură în timpul condusului.
- Ecran generos 12.3 inch pentru vizibilitate mai bună
- Android 13 pentru acces la aplicații și funcții moderne
- WiFi 5 GHz pentru conexiune mai rapidă și stabilă
- GPS integrat pentru orientare eficientă în trafic
- Memorie 4GB RAM + 64GB stocare pentru rulare fluidă
Utilizare: sistemul este ideal pentru navigație zilnică, redare multimedia, conectare la internet și folosirea aplicațiilor preferate compatibile Android. Se potrivește șoferilor care vor un upgrade modern al sistemului multimedia din Mazda RX-8.
Specificații și caracteristici:
- Compatibilitate: Mazda RX-8, anii 2003-2008
- Brand: EDOTEC
- Display: 12.3 inch
- Tip ecran: Incell / 1K
- Sistem operare: Android 13
- Memorie RAM: 4 GB
- Stocare internă: 64 GB
- Conectivitate: WiFi 5 GHz
- Funcții: GPS, internet, multimedia
- Integrare comenzi volan: Da, prin conector dedicat
- Greutate: 0.200 kg
Notă: acest aparat este recomandat în special pentru navigație și multimedia. Dacă asculți predominant radio, performanța radio poate fi sub nivelul sistemului original.




