Navigație Opel Insignia 2009-2013 Lenovo Pro 2K QLED 4GB+64GB Android

Navigație Opel Insignia 2009-2013 Lenovo Pro 2K QLED 4GB+64GB Android
Navigație Opel Insignia 2009-2013 Lenovo Pro 2K QLED 4GB+64GB Android Navigație Opel Insignia 2009-2013 Lenovo Pro 2K QLED 4GB+64GB Android

Treceti mouse-ul peste poza pentru marire

  • in stoc
    1-2 zile
    3086838
  • 2065.47 lei TVA inclus
    Disponibil si in rate de la:
    59.56 lei / luna
    Vezi Simulator Rate
    +
    Navigație dedicată pentru Opel Insignia 2009-2013, cu ecran QLED 2K, procesor 8 core, 4GB RAM și 64GB stocare. Rulează Android și oferă acces la Waze, YouTube, radio, internet, Bluetooth, USB și suport pentru cameră 360, pentru confort și conectivitate la fiecare drum.
  • Comanda Telefonica: 0769 064 522

    Livrare oriunde in Romania: 22,99 LEI

    Optiuni de plata

    • Numerar la Livrare (Ramburs)
    • Online cu Cardul Bancar
    • In Rate cu Cardul de Cumparaturi
    • In Rate prin Plata in Rate prin TBI Bank - Vezi Detalii
    • Prin Banca cu Ordin de Plata
    Plata in rate

    Produs Nou cu Garantie Toate produsele vandute de Eurostoc.ro sunt noi si beneficiaza de Garantie.

    Notificare Stadiu Comanda Vei primi notificari despre evolutia si stadiul comenzii tale.

    Posibilitate de Retur sau Schimb Toate produsele cumparate de la noi pot fi returnate sau schimbate in termen de 14 zile.

    Produse Bune la Preturi Corecte Ne straduim sa selectam pentru dvs. cele mai bune si calitative produse la preturi corecte.

Descriere Navigație Opel Insignia 2009-2013 Lenovo Pro

Transformă experiența la volan cu această navigație Opel Insignia 2009-2013 dedicată, concepută pentru integrare elegantă și funcționare rapidă. Modelul Lenovo Pro 2K oferă un ecran QLED 2K, procesor octa-core și sistem Android, pentru acces facil la Waze, muzică, internet, YouTube, apeluri Bluetooth și aplicațiile preferate. Este o alegere excelentă pentru șoferii care vor confort, conectivitate și control mai bun în fiecare călătorie.

Unitatea este compatibilă cu Opel Insignia din perioada 2009-2013 și include conector dedicat pentru integrarea comenzilor de pe volan și a funcțiilor de bord, păstrând un aspect apropiat de cel original. În plus, suportul pentru camera 360, USB, radio și conectivitate extinsă o face potrivită atât pentru drumurile zilnice, cât și pentru deplasările lungi.

Beneficii principale:

  • Acces rapid la navigație online prin Waze și alte aplicații Android
  • Ecran QLED 2K pentru imagine clară și culori vii
  • Performanță fluentă datorită procesorului 8 core și memoriei 4GB RAM
  • Stocare 64GB pentru aplicații, hărți și fișiere multimedia
  • Integrare cu comenzile de pe volan și bord computer
  • Posibilitate de conectare cameră 360 pentru manevre mai sigure
  • Funcții multimedia complete: radio, YouTube, internet, Bluetooth, USB

Utilizare:

Este ideală pentru șoferii care doresc să înlocuiască sistemul audio standard cu un sistem multimedia modern. Poți folosi navigația pentru trasee precise, reda muzică online sau din USB, efectua apeluri hands-free prin Bluetooth și accesa aplicații utile direct de pe ecran. Interfața prietenoasă ajută la utilizare simplă și intuitivă în trafic.

Specificații și caracteristici:

  • Brand: Lenovo
  • Compatibilitate: Opel Insignia 2009-2013
  • Procesor: 8 core / octa-core
  • Ecran: QLED 2K
  • Memorie RAM: 4GB
  • Stocare internă: 64GB
  • Sistem de operare: Android
  • Conectivitate: USB, internet, Bluetooth
  • Aplicații și funcții: Waze, YouTube, radio
  • Suport cameră: 360
  • Integrare: comenzi volan și bord computer prin conector dedicat
  • Greutate: 0.200 kg

Navigație Opel Insignia 2009-2013 Lenovo Pro 2K QLED 4GB+64GB Android

Navigație Opel Insignia 2009-2013 Lenovo Pro 2K QLED 4GB+64GB Android

Specificatii Navigație Opel Insignia 2009-2013 Lenovo Pro

Brand:
Lenovo
Greutate:
0.200 kg