Navigație VW Beetle 2012-2018 Android 13, 4GB RAM, 64GB, ecran InCell 1K

Navigație VW Beetle 2012-2018 Android 13, 4GB RAM, 64GB, ecran InCell 1K
Navigație VW Beetle 2012-2018 Android 13, 4GB RAM, 64GB, ecran InCell 1K Navigație VW Beetle 2012-2018 Android 13, 4GB RAM, 64GB, ecran InCell 1K

Treceti mouse-ul peste poza pentru marire

  • in stoc
    1-2 zile
    3103741
  • 899.03 lei TVA inclus
    Disponibil si in rate de la:
    28.48 lei / luna
    Vezi Simulator Rate
    +
    Navigație auto dedicată pentru VW Beetle 2012-2018, cu Android 13, 4GB RAM, 64GB stocare și ecran InCell 1K. Oferă acces la Waze, YouTube, internet și USB, plus integrare pentru comenzile de pe volan, pentru o experiență multimedia modernă și practică la fiecare drum.
  • Comanda Telefonica: 0769 064 522

    Livrare oriunde in Romania: 22,99 LEI

    Optiuni de plata

    • Numerar la Livrare (Ramburs)
    • Online cu Cardul Bancar
    • In Rate cu Cardul de Cumparaturi
    • In Rate prin Plata in Rate prin TBI Bank - Vezi Detalii
    • Prin Banca cu Ordin de Plata
    Plata in rate

    Produs Nou cu Garantie Toate produsele vandute de Eurostoc.ro sunt noi si beneficiaza de Garantie.

    Notificare Stadiu Comanda Vei primi notificari despre evolutia si stadiul comenzii tale.

    Posibilitate de Retur sau Schimb Toate produsele cumparate de la noi pot fi returnate sau schimbate in termen de 14 zile.

    Produse Bune la Preturi Corecte Ne straduim sa selectam pentru dvs. cele mai bune si calitative produse la preturi corecte.

Descriere Navigație VW Beetle 2012-2018 Android 13,

Transformă experiența la volan cu această navigație VW Beetle 2012-2018, creată special pentru integrare bună pe bord și utilizare zilnică ușoară. Sistemul rulează Android 13 și oferă acces rapid la aplicații utile precum Waze, YouTube, muzică online și funcții multimedia moderne. Ecranul InCell 1K asigură o imagine clară, culori plăcute și răspuns bun la atingere, pentru o utilizare confortabilă în trafic.

Este o alegere potrivită dacă îți dorești o navigație auto VW Beetle cu funcții smart, conectivitate și compatibilitate dedicată. În plus, conectorul dedicat permite integrarea comenzilor de pe volan, pentru un plus de confort în utilizare.

Beneficii principale:

  • Compatibilitate dedicată pentru VW Beetle 2012-2018
  • Sistem de operare Android 13 pentru aplicații și funcții moderne
  • Ecran InCell 1K cu imagine clară și interfață atractivă
  • Memorie 4GB RAM + 64GB stocare pentru rulare fluentă
  • Acces la Waze, internet, USB, YouTube și funcții multimedia
  • Suport pentru comenzi de pe volan prin conector dedicat
  • DSP pentru reglaje audio mai bune

Utilizare:

Se potrivește șoferilor care vor să înlocuiască unitatea standard cu un sistem modern de navigație Android VW Beetle, util pentru orientare, apelarea aplicațiilor preferate, redare multimedia și conectare rapidă la surse externe prin USB. Este ideală pentru drumurile zilnice, călătorii lungi și utilizare multimedia în mașină.

Specificații și caracteristici:

  • Model compatibil: VW Beetle
  • Ani compatibili: 2012-2018
  • Sistem de operare: Android 13
  • Memorie RAM: 4 GB
  • Stocare internă: 64 GB
  • Tip ecran: InCell
  • Rezoluție display: 1K
  • Conectivitate: USB, internet
  • Aplicații suportate: Waze, YouTube
  • Funcții audio: DSP
  • Integrare comenzi volan: Da, prin conector dedicat
  • Brand: EDOTEC
  • Greutate declarată: 0.200

Notă: dacă folosești predominant radioul, este bine să ai în vedere că performanța radio poate să nu fie la nivelul unității originale.

Navigație VW Beetle 2012-2018 Android 13, 4GB RAM, 64GB, ecran InCell 1K

Navigație VW Beetle 2012-2018 Android 13, 4GB RAM, 64GB, ecran InCell 1K

Specificatii Navigație VW Beetle 2012-2018 Android 13,

Brand:
EDOTEC
Greutate:
0.200 kg